Terminarz

IV liga - Kolejka 1 2023/24
11-08-2023 18:00
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
11-08-2023 18:00
JKS Jarosław
JKS Jarosław
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
11-08-2023 18:00
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
12-08-2023 14:00
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
12-08-2023 16:00
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
12-08-2023 17:00
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
12-08-2023 17:00
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
12-08-2023 17:00
Stal Łańcut
Stal Łańcut
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
13-08-2023 14:00
Sokół Kamień
Sokół Kamień
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
IV liga - Kolejka 2 2023/24
16-08-2023 16:00
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
16-08-2023 17:00
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
16-08-2023 17:00
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
JKS Jarosław
JKS Jarosław
16-08-2023 17:00
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
Sokół Kamień
Sokół Kamień
16-08-2023 17:30
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
16-08-2023 17:30
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
16-08-2023 18:00
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
16-08-2023 18:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
16-08-2023 18:00
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
Stal Łańcut
Stal Łańcut
IV liga – Kolejka 3 2023/24
19-08-2023
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
19-08-2023
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
19-08-2023
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
19-08-2023
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
Sokół Kamień
Sokół Kamień
19-08-2023
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
19-08-2023
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
19-08-2023
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
20-08-2023
JKS Jarosław
JKS Jarosław
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
20-08-2023
Stal Łańcut
Stal Łańcut
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
IV liga – Kolejka 4 2023/24
25-08-2023 17:30
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
25-08-2023 17:30
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
26-08-2023 12:00
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
26-08-2023 17:00
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
26-08-2023 17:00
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
26-08-2023 17:00
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
JKS Jarosław
JKS Jarosław
26-08-2023 17:20
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
Stal Łańcut
Stal Łańcut
27-08-2023 11:00
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
27-08-2023 17:00
Sokół Kamień
Sokół Kamień
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
IV liga – Kolejka 5 2023/24
30-08-2023 17:00
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
30-08-2023 17:00
JKS Jarosław
JKS Jarosław
Sokół Kamień
Sokół Kamień
30-08-2023 17:00
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
30-08-2023 17:00
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
30-08-2023 17:00
Stal Łańcut
Stal Łańcut
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
30-08-2023 17:15
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
30-08-2023 17:15
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
30-08-2023 17:30
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
IV liga – Kolejka 6 2023/24
02-09-2023 11:00
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Stal Łańcut
Stal Łańcut
02-09-2023 14:30
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
02-09-2023 16:00
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
02-09-2023 16:00
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
02-09-2023 16:30
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
02-09-2023 17:00
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
JKS Jarosław
JKS Jarosław
02-09-2023 17:00
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
03-09-2023 17:00
Sokół Kamień
Sokół Kamień
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
03-09-2023 17:00
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
IV liga – Kolejka 7 2023/24
08-09-2023 17:00
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
08-09-2023 19:00
Stal Łańcut
Stal Łańcut
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
09-09-2023 11:00
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Kamień
Sokół Kamień
09-09-2023 11:00
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
09-09-2023 11:00
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
09-09-2023 14:30
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
09-09-2023 17:00
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
09-09-2023 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
13-09-2023 17:00
JKS Jarosław
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
IV liga – Kolejka 5 2023/24
13-09-2023 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
IV liga – Kolejka 8 2023/24
15-09-2023 16:30
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
15-09-2023 16:30
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
16-09-2023 11:00
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
16-09-2023 16:00
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
16-09-2023 16:00
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
16-09-2023 16:00
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
17-09-2023 13:00
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
17-09-2023 16:00
Sokół Kamień
Sokół Kamień
Stal Łańcut
Stal Łańcut
17-09-2023 16:00
JKS Jarosław
JKS Jarosław
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
IV liga – Kolejka 9 2023/24
22-09-2023 18:00
Stal Łańcut
Stal Łańcut
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
23-09-2023 15:00
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
23-09-2023 16:00
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
JKS Jarosław
JKS Jarosław
23-09-2023 16:00
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
23-09-2023 16:00
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
Sokół Kamień
Sokół Kamień
24-09-2023 11:30
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
24-09-2023 13:00
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
24-09-2023 15:30
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
24-09-2023 16:00
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
IV liga – Kolejka 10 2023/24
30-09-2023 11:00
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
30-09-2023 14:00
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
30-09-2023 15:00
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
30-09-2023 15:00
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
30-09-2023 15:00
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
30-09-2023 16:00
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
01-10-2023 15:00
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
01-10-2023 16:00
Sokół Kamień
Sokół Kamień
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
01-10-2023 16:00
JKS Jarosław
JKS Jarosław
Stal Łańcut
Stal Łańcut
IV liga – Kolejka 11 2023/24
06-10-2023 19:46
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
JKS Jarosław
JKS Jarosław
07-10-2023 11:00
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
07-10-2023 11:00
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
07-10-2023 11:00
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
07-10-2023 12:45
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
07-10-2023 15:00
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
07-10-2023 15:00
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
Sokół Kamień
Sokół Kamień
07-10-2023 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
07-10-2023 17:00
Stal Łańcut
Stal Łańcut
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
IV liga – Kolejka 12 2023/24
14-10-2023 11:00
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
14-10-2023 14:00
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
14-10-2023 15:00
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
14-10-2023 15:00
JKS Jarosław
JKS Jarosław
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
14-10-2023 15:00
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
15-10-2023 11:00
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
Stal Łańcut
Stal Łańcut
15-10-2023 12:00
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
15-10-2023 15:00
Sokół Kamień
Sokół Kamień
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
IV liga – Kolejka 13 2023/24
21-10-2023 10:00
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
Sokół Kamień
Sokół Kamień
21-10-2023 13:00
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
21-10-2023 14:30
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
JKS Jarosław
JKS Jarosław
21-10-2023 15:00
Stal Łańcut
Stal Łańcut
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
21-10-2023 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
21-10-2023 15:00
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
21-10-2023 18:00
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
22-10-2023 11:00
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
22-10-2023 14:00
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
IV liga – Kolejka 12 2023/24
25-10-2023 15:00
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
IV liga – Kolejka 14 2023/24
28-10-2023 11:00
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
28-10-2023 11:00
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
28-10-2023 11:00
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
28-10-2023 14:00
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
28-10-2023 17:00
Stal Łańcut
Stal Łańcut
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
28-10-2023 18:00
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
29-10-2023 11:00
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
29-10-2023 14:00
Sokół Kamień
Sokół Kamień
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
IV liga – Kolejka 15 2023/24
04-11-2023 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
04-11-2023 11:00
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
Sokół Kamień
Sokół Kamień
04-11-2023 13:00
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
04-11-2023 14:00
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Stal Łańcut
Stal Łańcut
04-11-2023 14:00
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
04-11-2023 14:00
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
JKS Jarosław
JKS Jarosław
04-11-2023 14:00
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
04-11-2023 17:00
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
05-11-2023 13:30
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
IV liga – Kolejka 16 2023/24
10-11-2023 18:00
Stal Łańcut
Stal Łańcut
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
10-11-2023 19:38
JKS Jarosław
JKS Jarosław
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
11-11-2023 11:00
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
11-11-2023 11:00
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
11-11-2023 13:00
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów
11-11-2023 13:30
Sokół Kamień
Sokół Kamień
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
11-11-2023 14:00
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
11-11-2023 14:00
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
11-11-2023 17:00
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
IV liga – Kolejka 14 2023/24
14-11-2023 19:38
JKS Jarosław
JKS Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
IV liga – Kolejka 17 2023/24
18-11-2023 11:00
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Cosmos Nowotaniec
Cosmos Nowotaniec
18-11-2023 13:00
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
18-11-2023 13:00
Resovia II Rzeszów
Resovia II Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
18-11-2023 13:00
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
18-11-2023 13:00
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
Pogoń – Sokół Lubaczów
Pogoń – Sokół Lubaczów
18-11-2023 13:00
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Sokół Kamień
Sokół Kamień
18-11-2023 13:30
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal Łańcut
Stal Łańcut
18-11-2023 16:00
Korona Rzeszów
Korona Rzeszów
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
18-11-2023 17:00
JKS Jarosław
JKS Jarosław
Stal II Rzeszów
Stal II Rzeszów