IV liga podkarpacka Sezon 2021/22

IV liga - Kolejka 11 2021/22
02-10-2021 11:00
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
02-10-2021 11:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Orzeł Przeworsk
Orzeł Przeworsk
02-10-2021 14:00
KS Wiązownica
KS Wiązownica
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
02-10-2021 15:00
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
02-10-2021 15:00
JKS Jarosław
JKS Jarosław
Stal II Mielec
Stal II Mielec
02-10-2021 15:30
Piast Tuczempy
Piast Tuczempy
MKS Kańczuga
MKS Kańczuga
02-10-2021 15:30
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Czarni Trześń
Czarni Trześń
03-10-2021 14:00
Stal Łańcut
Stal Łańcut
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
03-10-2021 16:30
Sokół Kamień
Sokół Kamień
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
IV liga - Kolejka 9 2021/22
06-10-2021 16:00
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy
Piast Tuczempy
IV liga - Kolejka 12 2021/22
09-10-2021 11:00
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
JKS Jarosław
JKS Jarosław
09-10-2021 15:00
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
Piast Tuczempy
Piast Tuczempy
09-10-2021 15:00
KS Legion Pilzno
KS Legion Pilzno
Sokół Kamień
Sokół Kamień
09-10-2021 15:00
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
KS Wiązownica
KS Wiązownica
09-10-2021 15:30
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa Dolna
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
09-10-2021 16:00
Czarni Trześń
Czarni Trześń
Stal Łańcut
Stal Łańcut
10-10-2021 11:00
Stal II Mielec
Stal II Mielec
Karpaty Krosno
Karpaty Krosno
10-10-2021 14:00
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
10-10-2021 15:00
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
10-10-2021 15:30
Orzeł Przeworsk
Orzeł Przeworsk
MKS Kańczuga
MKS Kańczuga
IV liga – Kolejka 5 2021/22
13-10-2021 18:30
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok
Czarni Trześń
Czarni Trześń
IV liga - Kolejka 13 2021/22
16-10-2021
MKS Kańczuga
MKS Kańczuga
Błękitini Ropczyce
Błękitini Ropczyce
16-10-2021 11:00
Głogovia Głogów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Mielec
Stal II Mielec
16-10-2021 14:00
Karpaty Krosno
Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
16-10-2021 15:00
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok

Sezon 2020/21

WynikiLista graczy Szukaj meczów Uczestnik Wszystko Pogoń – Sokół LubaczówCosmos NowotaniecStal II RzeszówKS Kaskada Ostrów – KamionkaMKS KańczugaCzarni TrześńMKS Arłamów […]

Sezon 2021/22

WynikiLista graczy Szukaj meczów Uczestnik Wszystko Pogoń – Sokół LubaczówCosmos NowotaniecStal II RzeszówKS Kaskada Ostrów – KamionkaMKS KańczugaCzarni TrześńMKS Arłamów […]