PODSUMOWANIE: Rocznik 2014/15

Do przedstawienia pozostały Nam jeszcze dwie grupy, oto jedna z Nich, najmłodsi Legioniści i trener Dominik Urjasz!

 

“Jako odrębna grupa zaczęliśmy funkcjonować dopiero od niedawna, jesteśmy rocznikiem naborowym więc to okres w którym co chwilę dołącza do Nas ktoś nowy. Mimo wszystko bardzo cieszy fakt, że już w tej chwili widać duży potencjał w grupie i u wielu dużą sumienność która jest najważniejsza. Oczywiście duży udział mają w tym rodzice którzy uczą tego swoje dzieci i przywożą je na treningi.

Ogromną aktywność w tej grupie trzeba odpowiednio ukierunkować i progres będzie widoczny gołym okiem, jest to bardzo ruchliwa grupa i ciężko aby dzieci zatrzymały się choćby na kilka sekund podczas zajęć 😁. Uśmiechy z twarzy nie znikają, a radość po każdej bramce jest niesamowita, widać dużą pasję już od najmłodszych lat.

Na ostatnim treningu podsumowującym rok wyróżniona została dwójka dzieci, jedyna dziewczynka w klubie – Lena Zabawa za najlepszą frekwencję na treningach! Oraz Szymon Nykiel jako ‘Przykładny Legionista”. Mam nadzieję, że dla reszty będzie to motywacja aby kolejny puchar trafił w ich ręce i rywalizacja mocno się zacieśni. Do zobaczenia jak najszybciej!”

PODSUMOWANIE: Junior Starszy

Dodano 08 grudnia, 2020 (17:35)

Przyszedł czas na podsumowanie najstarszego zespołu młodzieżowego w Legionie – na tapecie Juniorzy starsi i trener Marcin Kudłacz.   “Zespół […]

PODSUMOWANIE: Rocznik 2008/2009

Dodano 03 stycznia, 2021 (13:53)

Kolejne podsumowanie to rocznik 2008/2009.Trener Michał Wilczyński miał do dyspozycji ponad 40 zawodników dlatego roczniki te występowały w 3 ligach […]