PODSUMOWANIE: Junior Starszy

Przyszedł czas na podsumowanie najstarszego zespołu młodzieżowego w Legionie – na tapecie Juniorzy starsi i trener Marcin Kudłacz.

 
“Zespół juniorów starszych występuje w grupie C I Ligi Podkarpackiej. Na temat ubiegłej rundy w wykonaniu juniorów trudno jest mówić gdyż była ona dla nas bardzo ciężka. Od początku z trudem przychodziło nam zdobywanie punktów. Wynikało to z wielu czynników, miedzy innymi nasz zespół składał się w większości z zawodników z roczników juniora młodszego. Dla wielu z nich były to pierwsze występy w tej kategorii wiekowej i potrzeba było czasu zbierając odpowiednie doświadczenie aby rywalizować na równi z innymi zespołami.
Dodatkowymi problemami okazały się problemy związane z epidemia koronawirusa i kwarantannami którymi chłopcy byli obejmowani.
To powodowało ciągłe absencje i zmiany w składzie, do absencji niestety też przyczyniły się czerwone kartki.
Na szczęście, możemy powiedzieć że zespół w końcówce rundy spełnił swój cel. W trzech ostatnich meczach (które były rozgrywane na wyjazdach) udało się osiągnąć dwa zwycięstwa i jeden remis dzięki czemu utrzymaliśmy się w grupie rozgrywkowej.
Z optymizmem patrzymy w przyszłość i już nie możemy się doczekać następnej rundy w której mamy nadzieję kontynuować serię meczów bez porażki.”

PODSUMOWANIE: ROCZNIK 2006/07

Dodano 06 grudnia, 2020 (16:15)

Podopieczni Ireneusza Czyjta z kompletem zwycięstw zakończyli rundę jesienną!    “Trampkarze Legionu rundę jesienną sezonu 2020/2021 rozegrali w grupie okręgowej […]

PODSUMOWANIE: Rocznik 2014/15

Dodano 26 grudnia, 2020 (11:43)

Do przedstawienia pozostały Nam jeszcze dwie grupy, oto jedna z Nich, najmłodsi Legioniści i trener Dominik Urjasz!   “Jako odrębna […]