PODSUMOWANIE: ROCZNIK 2012

Trener Wojciech Sztorc podsumował ostatnie miesiące pracy z drużyną! Jak ocenił podopiecznych?

“Runda jesienna w wykonaniu naszego zespołu była dość intensywna ponieważ chłopcy rywalizowali nie tylko w turniejach, sparingach ale także w rozgrywkach ligowych. Mimo wąskiej kadry w lidze graliśmy dwoma zespołami. Wszystko po to by każdy z chłopców spędził maksymalnie dużo czasu na boisku.
Najważniejszą rzeczą od której zacznę ocenę minionej rundy jest frekwencja na treningu. W tym momencie wynosi ona 85%, jest to świetny wynik. Właściwie na każdym treningu miałem do dyspozycji niemal wszystkich chłopaków. Druga równie istotna rzecz z której jestem bardzo zadowolony to podejście do treningu. Chłopcy na każdych zajęciach są bardzo zaangażowani i dają z siebie wszystko, co niewątpliwie stanowi podstawę do ich dalszego rozwoju.
Dzięki naszym wspaniałym rodzicom mieliśmy możliwość wzięcia udziału w wielu turniejach i sparingach w których występowaliśmy z różnym efektem. Bywały świetne momenty ale także i turnieje gdzie musieliśmy uznać wyższość rywali. Te wszystkie doświadczenia na pewno zaowocują w przyszłości.
Przypominam o ciągłym naborze prowadzonym przez Legion Pilzno. Serdecznie zapraszam dzieciaki urodzone w 2012 roku aby dołączyły do naszego zespołu!”

Już niebawem opublikujemy podsumowania kolejnych drużyn Legionu Pilzno, obserwujcie!

UDANE ZAKOŃCZENIE RUNDY

Dodano 12 listopada, 2020 (17:00)

W dniu Święta Niepodległości w pojedynku dwóch ekip z ulicy Legionów okazaliśmy się lepsi. Konsekwentna gra w obronie i bramka […]

PODSUMOWANIE: ROCZNIK 2013

Dodano 22 listopada, 2020 (01:19)

Jako drugi wypowiedział się nasz najmłodszy trener, Wiktor Tomasiewicz który prowadzi chłopców urodzonych w 2013 roku. “Obecną rundę uważam za […]