JKS ZA 6 PUNKTÓW!

IV liga podkarpacka wkracza w decydującą fazę, do końca rundy jesiennej która decyduje o tym kto będzie bił się o awans lub miał spokojną wiosnę, a kto będzie walczył o utrzymanie pozostało 4 kolejki.

W dzisiejszym meczu zmierzymy się z drużyną JKS-u Jarosław, waga jest ogromna, jeśli wygramy – zrównamy się punktami i przeskoczymy rywali w tabeli dzięki bezpośredniemu pojedynkowi. Jeśli przegramy to bezpieczna ósemka zdecydowanie się oddali. Jednym okiem na pewno będziemy śledzić poczynania Naszego ostatniego rywala, który godzinę po nas rozpocznie spotkanie w Przemyślu z miejscową Barcelonką, porażka Polonii przy Naszym dobrym scenariuszu pozwoli Nam podskoczyć o dwa oczka w tabeli.

Musimy być jednak świadomi, że gdybaniem i wyliczeniami ósemki nie zdobędziemy, trzeba wyjść, wyszarpać punkty na murawie i udowodnić, że Legion na to miejsce zwyczajnie zasłużył, a ostatnie wpadki i arcyproblemy kadrowe są już za nami. Optymizmem zawiewa informacja, że do dyspozycji trenera powracają Mazur, Misztal i Tragarz.

JKS Jarosław zgromadził na swoim koncie do tej pory 28 punktów, strzelił 24 i stracił 20 bramek. Przyjezdnym zdecydowanie lepiej gra się na wyjazdach gdzie ugrali 18 punktów przy 10 zdobytych u siebie. W Pilźnie zabraknie najskuteczniejszego strzelca drużyny z Jarosławia, Kacper Rączka pauzuje za kartki.

 

Początek meczu 24.10.2020 o 14:00. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Trampkarze z kompletem zwycięstw!

Dodano 22 października, 2020 (22:23)

Dziś nasi trampkarze rozegrali kolejny mecz w grupie okręgowej C1 Dębica. Tym razem nasi zawodnicy zmierzyli się na wyjeździe z […]

21. KOLEJKA JUŻ W ŚRODĘ!

Dodano 10 listopada, 2020 (10:44)

Ostatnią kolejkę rundy jesiennej zagramy już w najbliższą środę Dostaliśmy informację z Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, że zdecydowana większość klubów […]