Jakub Turczyn: “Jestem przekonany w 100%, że wszystko idzie zgodnie z planem nakreślonym przez lekarzy.”

Wiele osób dopytuje “Co z Kubą?” Myślę, że najlepiej jak sam na to odpowiesz, jak wygląda rehabilitacja, jak przebiega i czy wszystko idzie tak jak powinno ?

Rehabilitację zacząłem w poniedziałek (14.09.2020). Pierwsze zajęcia polegały na odciążeniu stopy i przywrócenia mobilności stawu skokowego. Lekarz który mnie rehabilituje zaleca maksymalnie 2 „zabiegi” w tygodniu. Pracuję ze specjalistą i na bieżąco jestem informowany na temat mojego stanu zdrowia. Jestem przekonany w 100%, że wszystko idzie zgodnie z planem nakreślonym przez lekarzy.

 

Jaki jest przewidywany termin kiedy będziesz mógł odrzucić kule i but ortopedyczny? Poznałeś również termin powrotu do pełni sprawności?

Przewidywany termin zdjęcia buta ortopedycznego to 8 tygodni po operacji, a więc w połowie października, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem powinienem wtedy zacząć poruszać się bez użycia kul. Lekarze przekazali mi, że powrót do pełni sprawności nastąpi na przełomie stycznia i lutego.

 

Odwiedziłeś chłopaków na meczu Legionu z Polonią Przemyśl, podrywało żeby wbiec na murawę?

Ciężko było usiedzieć spokojnie nie podrywając się przy każdej akcji Legionu, w niektórych sytuacjach aż chciało się wejść na murawę i strzelić bramkę.

 

Z pewnością wiesz komu zadedykowane było zwycięstwo z Przemyską Barcelonką?

Chłopaki z drużyny zadedykowali zwycięstwo Śp. Panu Adamowi oraz mi. Będąc na meczu ucieszyłem się bardzo, że znów mogę zobaczyć się z kolegami z szatni.  Bardzo mi tego brakowało podczas pobytu w szpitalu, gdy tylko wróciłem do domu chciałem jak najszybciej pojawić się na stadionie żeby spotkać się z resztą drużyny.
 
Legion zajmuje wysokie miejsce w tabeli, jest to dla Ciebie zaskoczenie czy spodziewałeś się takiego wyniku?

Naszym założeniem i głównym celem przed sezonem było miejsce w pierwszej „8” po rundzie jesiennej dające pewne utrzymanie i spokój w meczach podczas rundy wiosennej. Wysokie miejsce świadczy o tym, że stanowimy kolektyw i każdy daje z siebie 100% podczas treningów i meczów co przekłada się na dobre wyniki dotychczas.

 

Jak oceniasz atmosferę szatni Legionistów?

Atmosfera w szatni jest na bardzo dobrym poziomie, można porozmawiać z każdym i o wszystkim.  Przed każdym treningiem lub meczem znajdzie się osoba która rozśmieszy cały zespół. Jednak zdecydowanym numerem jeden jeśli chodzi o rozbawienie pozostałych jest Mateusz Kochan!

 

Jaki wynik typujesz w meczu z rezerwami Stali Stalowa Wola? Możesz również podpowiedzieć strzelców 😉

Ciężko wytypować dokładny wynik patrząc na formę jaką prezentują zawodnicy “dwójki” Stali  Stalowa Wola. W meczach stalówki pada dużo bramek więc mam nadzieje, że i tym razem padnie parę bramek, oby strzelcami byli zawodnicy Legionu! Życzę każdemu i trzymam mocno kciuki żeby umieścił piłkę w siatce, natomiast pewniakiem do strzelenia minimum jednej bramki jest Damian Wolański! Po cichu liczę na wysoką wygraną 7-0.

NAJLEPSI KIBICE... 🤔 NIE TYM RAZEM ❗️😅

Dodano 23 września, 2020 (22:05)

Dzisiejszy trening rocznika 2012 był inny niż zwykle. Rodzice, którzy na co dzień obserwują poczynania swoich podopiecznych z wysokości trybun, […]

Kompromitacja w Pilźnie

Dodano 27 września, 2020 (13:08)

Legion podejmował dziś na własnym boisku przedostatnią drużynę czwartoligowej stawki, zespół rezerw Stali Stalowa Wola. Skład gości to nastolatkowie którzy […]