UMOCNIĆ SIĘ NA FOTELU VICELIDERA

W sobotnie popołudnie w Ropczycach o 16:00 podejmiemy zespół Błękitnych, drużyna naszych rywali zajmuje obecnie 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów.
Oba zespoły starły się stosunkowo niedawno w letnim sparingu, Legioniści bez większych problemów pokonali miejscowych 0-3, oczywiście nie można porównywać meczów testowych gdzie drużyny były na różnym etapie przygotować i budowanie zespołu było w trakcie.
Gospodarze dzisiejszego meczu tracą więcej i strzelają mniej niż piłkarze Legionu, na papierze wygląda to korzystnie dla nas, jednak każdy mecz w lidze jest zupełnie inaczej, decyduje dyspozycja dnia i na pewno nawet przez sekundę spotkania nie możemy zlekceważyć rywala.
W ekipie Romana Gruszeckiego zabraknie Oskara Mazura, jednego z filarów defensywy który leczy miejmy nadzieję drobny uraz.

W poprzednim przedwcześnie zakończonym sezonie pokonaliśmy najbliższego przeciwnika w Pilźnie 1-0, rewanżu nie udało się rozegrać z powodu zagrożenia epidemicznego.

Mimo iż obecnie zasiadamy na fotelu vicelidera ciężko wskazać w tym spotkaniu faworyta, Błękitni przed własną publicznością na pewno będą chcieli zgarnąć komplet punktów, chcielibyśmy aby podopieczni trenera Gruszeckiego pokrzyżowali te plany.
Różnica punktowa w tabeli jest bardzo niewielka, więc chcąc zachować dobrą pozycję przed rundą rewanżową obowiązkiem będzie regularne punktowanie czego przykładem miejmy nadzieję będzie dzisiejsze spotkanie Legionistów – mocno wierzymy i trzymamy kciuki!

DO BOJU LEGION!

DOŁĄCZ DO LEGIONU!

Dodano 18 września, 2020 (07:39)

 Chcesz zacząć przygodę z piłką nożną ale trochę się wahasz, zastanawiasz i ciężko Ci podjąć decyzję? Mamy dla Ciebie coś […]

PO SŁABYM MECZU Z ROPCZYC WRACAMY BEZ PUNKTÓW.

Dodano 21 września, 2020 (21:00)

Może wydawać się to dziwne i nierealne, ale mimo słabej gry uważamy, że gdyby mecz ułożył się inaczej wynik mógłby […]